Forumi Universi shqiptar - Portali


Tema Fundit
» Facebook, 'shteti' me 500 milionë banorë
Sun May 23, 2010 9:34 am nga Admin

» Ishulli me i madh ne bote - Groenlanda
Thu May 20, 2010 10:49 am nga Juna

» Fjodor Mihajllov Dostojevski
Thu May 20, 2010 10:36 am nga Juna

» Fjale te urta
Tue May 18, 2010 1:31 pm nga Admin

» Alber Kamy
Mon May 17, 2010 2:46 pm nga Juna

» Shqiperia dhe bimet e manipuluara gjenetikisht: Verdikti i Parlamenti Shqiptar determinues per te ardhmen e bujqesise dhe turizmit Shqiptar.
Mon May 17, 2010 2:44 pm nga Admin

» Gjeografia e Shqipërisë
Mon May 17, 2010 2:40 pm nga Admin

» Shpikjet e Da Vincit, tashmë edhe në Gjirokastër
Mon May 17, 2010 2:37 pm nga Admin

» Viktor Hygo
Mon May 17, 2010 2:36 pm nga Juna

Sondazh
Gallery


Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tingujt qe jeni duke degjuar ne keto momente

Sat Mar 27, 2010 4:03 am nga Juna